Únor 2012

Stars...

28. února 2012 v 16:16 | Saki.
Nevím , možná jsem jediná , ale mám takový divný zvyk..vždycky před spaním se aspoň jednou musím podívat na oblohu, jestli jdou vidět hvězdy a měsíc..Prostě musím,..úplně miluju,když sleduji tu nocí zaplavenou ulici a nad ní pohupující se měsíc s hvězdami . Je to prostě dokonalé. Už od mala mě noční obloha poutala . Ještě k tomu, když máte hroznou náladu, ty hvězdy a obloha vás vždy uklidní..U mě to aspoň vždy platilo.
Co dál ? Znáte ten pocit, že nikam nepatříte ? Još, já ho znám..teda jen v ohledu kolem anime..Všichni si o mě totiž tak trošku myslí, že jsem blázen..Ale vždyť anime a manga, to je tak dokonalá věc ne ? Nevím jak u vás , ale právě kvůli téhleté věci se mi pořádně rozvinula fantazie a mám další a další střelenější nápady na kreslení :D Já prostě anime miluju ! :D Akorát škoda, že to neuznává víc lidí :/ No jo nó každý má jiné záliby, někdá má rád kreslení, někdo koně, někdo počítač...Každý z nás je prostě originál ;))

My only love..^^

23. února 2012 v 20:21 | Saki.
Tákže,rozhodla jsem se, že se pochlubím s mou láskou^^ S mou opravdovou láskou, která mě nikdy neopustí ! :))
Ano, myslíte si správně! Je to foťák ! :D No samozřejmě se mi ještě někdo líbí, ale to sem nepatří :D Mého černého kamaráda jsem dostala k vánocům^^ Nějak se s tím učím fotit, sice mi to moc nejde, ale já to časem vylepším ..hlavně, že mě to baví, ne ? :D No, každopádně je to přítel, který mě nikdy neopustí..(teda do té doby,než se mi ho podaří rozbít, což se doufám nestane!) Nom, zatím vám sem hodím nějaké fotky od mého Canonu :))
Víc sem dávat nebudu :D Ano, "velmi kvalitní" fotky já vím , ale co se dá dělat..:D


No nic, tak já pádím,vaše Adél. ;D

Fuck smile..

10. února 2012 v 20:19 | Saki.
Aha, je pátek, "super" . Pomalu se mi krátí prázdky a za chvíli mě začnou zase bombardovat starosti ohledně školy atd.. Někdy toužím, aby mi narostla křídla a abych odletěla..daleko..vysoko do mraků a už se nevrátit. Nemůžu. Drží mě tu povinnosti, starosti, ale taky přátelé, bez kterých bych nedala ani ránu. Taky si občas připadáte, že máte před ostatníma jen masku, za kterou se schovává vaše skutečné já ? Smějete se, ale je to ten "falešný" smích, aby si ostatní jen nemysleli, že jste psychopat..Jip, tohle je chvílemi můj případ..Na tuhle přetvářku jsem si ale časem zvykla..:) Občas ale tenhle "falešný" smích nahradí ten opravdovej, upřímnej a to je v tom případě, když jsem s mýma nejlepšíma kamarádkama. Opravdu je nechci ztratit, to je ten hlavní důvod, proč ty křídla nefungují a jsou zrezivělá.

Glasses,glasses,glasses^^

9. února 2012 v 13:01 | Saki.

*Rihanna*

4. února 2012 v 21:20 | Saki.
Možná to u mě zní divně ale nějak začínám žrát Rihannu. ") Obdivuji její životní styl, její hlas, její sebevědomí a hlavně, jak se se vším dokáže vypořádat. Navíc se mi strašně líbí ty její klipy. Ty její nápady..Na to bych v životě asi nepřišla. Asi určitě..:D Je pravda, že měla úžasný písničky i dřív,ale já jsem jim přišla na chuť teprve teď.) Ale popravdě se mi líbí ty novjejší songy ..Zdá se mi, že má Rihanna čím dál větší tvořivost a že se den ode dne zlepšuje. Již po druhé zmiňuji, že obdivuji především ty její nápady ..") Myslím si, že si na ni lidé budou pamatovat ještě dlouho..Snad jen proto, jakou udělala do světa díru..)

Rupert Grint..

3. února 2012 v 13:16 | Saki.
Nevím proč, ale je to můj nejoblíbenější herec z Harryho Pottera... On mi připadá tak trochu jako podivín, ať už vzhledem, tak i jeho tvorbou..Včera jsem projížděla youtubko a našla jsem tuhle písničku, ze začátku jsem ji moc nemusela, ale později se mi zalíbila, něco na ní přece jen bude..:))