Březen 2012

LaFee .

29. března 2012 v 18:59 | Saki. |  Videos.
LaFee , Možná tu skupinu znáte, možná ne,. Patří mezi mé nejoblíbenější skupiny,sice se neřadí do žánru, který já poslouchám, ale přece jen je ta skupina podle mě skvělá . Ráda je poslouchám, když mi je smutno a nebo když jsem naštvaná . Je to německá skupina (němčina se mi v poslední době začala šíleně líbit, sama nevím proč :D ) Jejich klipy jsou občas trochu moc ulítlé, ale řekněte mi , které klipy v dnešní době nejsou, že ? Nejvíce se mi na té skupině, že se v těch klipech nebojí experimentovat a co je napadne, to tam také dají . No nebudu zdržovat a pár písniček sem hodím;)

Nová zpráva od Tokio hotel , Jumbíe se k vám hlásí .

19. března 2012 v 8:55 | Saki. |  Videos.
Olala rozhodla jsem se , že vám sem hodím jedno DOKONALÉ video od Tokio hotel , ať žije Jumbiéé :D
Možná jsem některé z vás zklamala, některé možná ne ( teda jestli ty moje keci někdo čte :D ) Ano, začali se mi líbit Tokio hotel. Nejsou tak hrozná skupina . Vcelku ujdou, ale samozřejmě na Coldplay , nebo Paramore nic nemá . Také se mi zalíbila němčina . Vybrala jsem si ji jako druhý jazyk. Šíleně se mi líbí ten přízvuk, ale tak přece jen , každý jazyk je ogiginál,) Mimochodem , když jsem se už zmínila o mých iblíbených skupinách, našla jsem skvělou zpěvačku, myslím, že by jste ji měli znát . Lana Del Rey , miluji ty její nápady a tvorbu . Mají takový zastaralý nádech, ale přece jen je ta skladba novodobá a moderní . No , posuďte sami jak se vám budou její písně líbit :)

Vybrala jsem tři (podle mě ) nekrásnější skladby .

Můj hlavní sen, aneb Rio de janeiro .

14. března 2012 v 19:01 | Saki.
Máte také svoje sny a cíle ? Zřejmě ano, jako každý jiný člověk . Někdo se chce stát doktorem, někdo chce naopak procestovat skrz na skrz . Já bych spíš brala tu druhou možnost . Miluju, když jedu s rodinou někam na dovolenou . Program je vždy nabitý smíchem a šílenostmi, tak to alespoň znám já . Ale každý má samozřejmě své vlastní zážitky a prožitky . Zajímavé momentky, na které vzpomínáme ještě teď .
Co říkáte na Brazílii ? Chtěli by jste se tam někdy mrknout ? Já bych se tam v budoucnu moc ráda podívala . Je to jeden z mých hlavních snů -> podívat se do Ria . :) To teplo tam, moře, svoboda a hlavně jak to vidím já, odreagování ^.^ Jediná nevýhoda je ta obrovská kriminalita, ,.. ale nic není bez chyby ..:)
I přesto se tam chci podívat,. Když si představím, jak bych se tam vyřádila s foťákem . Na prvním místě bych si určitě vyfotila tu sochu Ježíše a pak samozřejmě moře ^^ Kdyby jste měli možnost do jaké země by jste se chtěli vy podívat ? Nebo vás taky tak láká Rio ,jako mě ? :)

Zaprášená fotoalba .

8. března 2012 v 17:22 | Saki.
"Para,para, paradise.."

Taky rádi vzpomínáte na první dny ve škole ? Na to, jak jste se učili jezdit na kole ? Ty šťastné napínavé momenty, když jste ještě nevěděli, co se bude dít další den? Jistě, ani teď to nevíme..ale dřív nám to nedělalo žádné starosti. Vrátit čas o pár let zpět a skoro všem by se zaručeně vrátil úsměv na tvář")) Vyhladil by ty staré vrásky na čele a žádná kosmetika by nebyla za potřebí . Jen škoda, že žádný stroj času ještě není . Ale alespoň nám zbyly vzpomínky na ty nezapomenutelné zážitky, které se nám nikdy nevytratí z hlavy . Nikdo se jich nechce vzdát, protože vzpomínky jsou někdy to poslední, co nám zbyde .

Spletla jsem si snad století ?

3. března 2012 v 21:16 | Saki.
Taky občas přemýšlíte, kdo by jste byli, nebo čím by jste byli v jiné době ? Jestli by jste měli větší úspěch než v současné době ? Třeba by jste se narodil do těla nějakého vládce, či vládkyně, a nebo naopak do těla doposud neznámého tvora. Ale je to samé třeba, třeba a třeba ..ale proč nad tím trochu nepřemýšlet? Podle mě to je docela zajímavé téma, ne ? Tak tedy, co kdyby jsme se narodili do staré doby Viktoriánské ? Chodili by jsme v šatech, které jsou teď vystavené v muzeích . Taky by jsme mluvili jinak, než mluvíme teď , pro někoho by to možná bylo splněné přání , pro někoho naopak noční můra.. Ale vraťme se zpět do reality..tohle byl jen pouhý námět :) Mimochodem, podporujete raději realitu, nebo fantazii ? Žijete si rádi svůj vlastní svět, anebo vám to příjde jako naprostá naivita ? Já si myslím, že člověk bez trochy fantazie nemůže být snad ani člověk, každý by měl mít nějakou svou stránku, která obsahuje věci, o kterých se druhým ani nezdá, a proto se mi zdá, že za takovéhle věci by jsme se neměli stydět. Ale na druhou stranu by jsme se neměli nechat příliš unášet, jinak se z nás stane něco ohromného, o kterém si všichni ostatní budou myslet, že je to psychopat..Ale co ? Vlastně..na tom nesejde..Svět přece patří bláznům, ne ?