Duben 2012

Minulost ..?

23. dubna 2012 v 19:48 | Saki.
Minulost....vzpomínáme na ni denodenně. Někdo na ni rád vzpomíná v dobrém, někdo zase ve zlém. Každopádně většinou ovlivňuje naši budoucnost. Minulost se nedá změnit, bohužel. Musel by existovat nějaký stroj času, nebo tak nějak a i kdyby existoval, už by byl ve všech obchodech zřejmě vyprodaný, protože každý z nás by alespoň kousek své minulosti rád vymazal a nahradil ho jiným dílkem, který by hrál v jeho prospěch. Jenomže takhle by to u nás na světě asi moc dobře nefungovalo, chci říct každý si zaslouží druhou šanci, to ano, ale kdyby jsme svoje chyby opravovali stále znovu a znovu, nezměnila by se naše budoucnost, ale my. Už by to nebyl ten člověk, kterého jsme znali, ale objeví se před námi úplně jiný, cizý člověk. Jenže stroj času ani neexistuje a tak naše minulost zůstane stejná navždy . . .

I waiting for summer .

9. dubna 2012 v 15:55 | Saki.
Mrazy skončily a teploty začínají stoupat, sice to pořád není ono, ale pořád lepší, než aby sněžilo. Už jenom pár měsíců a začne léto. Tolik se těším na ty koupáky, slunce, opalovací krém apod. Ale hlavně odhodíme zimní bundy a začne éra triček na ramínkách , kraťasů a plavek.
Myslím, že snad každý se už těší na to teplo ,lenošení u bazénu a dělání blbostí s kamarádama . To je na létě nejlepší . No hodím vám se pár pictů , které k létu na 100 % patří,třeba nám to tu dobu čekání zkrátí:)
Jinak dneska končí Jarní prázdniny a zítra se už jde do školy:X nechce se mi tam, první důvod je , že si s pár lidma moc nerozumím, ale to není podstatné , druhý důvod je soukromý, který by vás stejně nezajímal, takže no stress . Jediné co mi na škole nevadí jsou kamrádi . jsou něco jako moje rodina . Prostě by jste se jich za nic na světě nevzdali a myslím to do slova a do písmene . Zkrátka jsou pro mě něco jako světlo na konci tunelu a nepamatuji si den, kdy s nima nebyla alespoň malá sranda . Vždycky mi v nouzi poumůžou a a když jsem s nervama úplně někde jinde , nemusí se ani ptát a hned vědí, že něco není v pořádku . Někdy mi připadá, jako by mi viděli do hlavy a četli si moje myšlenky :D Ty zážitky, co s nima prožívám jsou nezapomenutelné .Prostě o mé přátelé nechci přijít a doufám, že je nikdy neztratím . :)

Cher Lloyd .

3. dubna 2012 v 18:56 | Saki.
Dříve jsem o ní už možná zveřejňovala pár písniček, (lépe řečeno si to moc nepamatuji,proto "možná" :D ) Každopádně mi ta zpěvačka příjde hodně sympatická, má skvělý styl a výborně zpívá . Ten její styl je přímo styl, který obdivuji, k tomu mi příjde ještě trochu praštěná a nebojí se mít některé klipy trošičku šílené :D. Proto mi příjde taková, jak bych to jen popsala,? ...noo prostě se nebojí odvázat . Jinak co dál ? U anime jsem pořád závislá na Narutovi a vypadá to, že se to asi ani nezmění :D Někomu to příjde jako totální blbost, ale vždyť anime je naprosto fantastická věc a seriál Naruto má ještě k tomu děj , zkrátka mě to příjde jako boží seriál a ten kdo neviděl ani jednu sérii nemůže pochopit,jáká je vlastně podstata tohohle seriálu . Přímo mě fascinuje, když v nějakém díle dají záběr přímo na jednu osobu a přiblíží mi její život . Zdá se mi , že každá postava v Narutovi si protrpěla bolest a utrpení . . Někteří dokonce navždy ztratili přátelé . Každopádně mě zajímá, jak celý tenhle děj vlastně dopadne .