I waiting for summer .

9. dubna 2012 v 15:55 | Saki.
Mrazy skončily a teploty začínají stoupat, sice to pořád není ono, ale pořád lepší, než aby sněžilo. Už jenom pár měsíců a začne léto. Tolik se těším na ty koupáky, slunce, opalovací krém apod. Ale hlavně odhodíme zimní bundy a začne éra triček na ramínkách , kraťasů a plavek.
Myslím, že snad každý se už těší na to teplo ,lenošení u bazénu a dělání blbostí s kamarádama . To je na létě nejlepší . No hodím vám se pár pictů , které k létu na 100 % patří,třeba nám to tu dobu čekání zkrátí:)
Jinak dneska končí Jarní prázdniny a zítra se už jde do školy:X nechce se mi tam, první důvod je , že si s pár lidma moc nerozumím, ale to není podstatné , druhý důvod je soukromý, který by vás stejně nezajímal, takže no stress . Jediné co mi na škole nevadí jsou kamrádi . jsou něco jako moje rodina . Prostě by jste se jich za nic na světě nevzdali a myslím to do slova a do písmene . Zkrátka jsou pro mě něco jako světlo na konci tunelu a nepamatuji si den, kdy s nima nebyla alespoň malá sranda . Vždycky mi v nouzi poumůžou a a když jsem s nervama úplně někde jinde , nemusí se ani ptát a hned vědí, že něco není v pořádku . Někdy mi připadá, jako by mi viděli do hlavy a četli si moje myšlenky :D Ty zážitky, co s nima prožívám jsou nezapomenutelné .Prostě o mé přátelé nechci přijít a doufám, že je nikdy neztratím . :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nicól^^ Nicól^^ | 12. dubna 2012 v 17:16 | Reagovat

Bože léééto') chybý mi ty kraviny na koupáku , to teplo a to jak nadávám , že mi je strašný vedro:'D. V létě budem kalit a kalit a kalit , i bez těch sraček vole:D:D:D já se taaak těším!:P jinak . . . je jasný , že poznáme , co ti je ! Na nejlepši kamošce to vždycky poznám , ikdybych byla slepá prosimtě ! :) nevim , co bych bez TEBE dělala , nehorázně moc tě mám ráda') Jsem tady vždycky pro T E B E ♥. . .
. . . umím číst myšlenky - jsem pokémon:'D

2 Adél ;D Adél ;D | 14. dubna 2012 v 15:59 | Reagovat

Áno, léto,mm:D ♥jistěže, jednorožče;D

3 pupiček pupiček | 15. dubna 2012 v 10:44 | Reagovat

jasnyyyy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama