Červenec 2012

Pucca! :"3

16. července 2012 v 9:53 | Saki.
Ano, Ano, vím, že tu moc často nejsem, ale popravdě - nestíhám . Všichni víme, že jsou prázdky, takže většinu času někde lítám. Jen jsem vás chtěla upozornit, že teď budu hlavně přidávat téma týdne, protože momentálně mě nic moc důležitého nenapadá, o čem bych mohla psát. Ale zpátky k nadpisu dnešního článku. Pucca! ")) Tenhle seriál žeru ož od mala. A teď jsem si na něj znovu vzpoměla. Přemýšlím, že znovu zkouknu nějaké epizody..:D Každopádně tuhle pohádu naprosto zbožňuji. Miluji ty části, kdy Pucca jezdí po městečku a rozváží čínské nudle a u toho ještě stíhá pronásledovat Garu, do kterého je zamilovaná. Navíc uměla strašně rychle utíkat uměla velmi dobře bojovat se zlými nindži, které pokaždé nějak znemožnila. :D Právě proto jsem ji v dětství měla za svého velkého vzora.:) No a navíc se mi také šíleně líbila úvodní písnička.:D Pořád jsem si ji musela zpívat...:D

"Mám svůj sen."

12. července 2012 v 20:02 | Saki.
Ano, samozřejmě, že mám svůj sen.Každý ho přece má. Jak už jsem se zmiňovala mým snem je cestování s mými kamarádkami a hlavně se s s jednou z nich jet mrknout do Japonska. Tu metropoli miluji. *.* A tenhle sen mě myslím tak snadno neopustí. A mou kámošku určitě také ne.:D No ale zpátky k tématu. Myslím, že úplně káždý se svého snu nechce pro nic za nic vzdát - asi podobně jako já. Vždyť je to část našeho života - snít. Když si to tak vezmete, skoro každou chvíli sníte. Říkáte si známou známou hlášku "Co kdyby". Většinou přemýšlíme třeba o naprostých nemožnostech,jako je třeba " Jaké by to bylo, kdybych uměla létat?" a nebo " Co bych dělala, kdyby najednou na naší Zemi odešel všechen kyslík?" Záleží jen na tom, jak moc máte bujnou fantazii, a jak moc se ponoříte do tohohle vymyšleného světa. Každý si za svým cílem jde a tohle snění k němu každopádně patří. Pro ty, co žádný sen nemají ( i když je to podle mě dost nepravděpodobné) si myslím, že jejich hlavním snem je mít sen. A až si jednou určí,jak jejic hlavní sen vypadá a jaký má tvar, tak se i rozhodnou, co všechno pro něj dokážou podstoupit.

"Tajemství.."

2. července 2012 v 18:15 | Saki.
Každý má svá tajemství.Někdo ho má větší, někdo menší ale úplně každý ho má. Někdo má tajemství např. ze své hořké minulosti, někdo zase z chvíle, na kterou nerad vzpomíná a proto si tyhle "zážitky" uchováváme ve své paměti,aby o nich nikdo nevěděl. Jenže někoho to může zevnitř užírat a pomalu začne mít nutkavou potřebu tohle tajemství (většinou svému nejleošímu příteli,nebo někomu komu důvěřuje)vyzradit. Je sice pravda, že se potom budete cítit lépe a už v sobě nebudete mít ten obrovský tlak,který vás tlačil na duši,ale popřemýšlejte nad tím, že tuhle potřebu přenesete na jinou osobu a ta se toho bude chtít stejně zbavit jako vy. A tak se pomalu rozběhne koloběh teď už vašeho vyzrazeného tajemství,které bude putovat dál a dál, dokud se úplně nezapomene. Je pravda,že takhle může ta osoba reagovat na to, když své tajemství někomu vyzradí. Ale uvědomte si,že pokud jste si na 100% jistí,že jste své tajemství vyzradili osobě, u které jste si naprosto jistí,že by vám takhle nikdy neublížila,nemáte se čeho obávat a právě od toho si všichni na tomhle světě hledají přátele,kterým mohou v případě nějak pomoci,svěřovat se mu a hlavně mu důvěřovat.