Září 2012

"Já věřím na víly! A jo a jo a jo!"

18. září 2012 v 21:15 | Saki.
Tuhle pohádku prostě zbožňuji už od mala. Zvlášť tu část, kdy Petr Pan zoufale křičí a doufá, že jeho věrná přítelkyně Zvoněnka znovu ožije. "Já věřím na víly' A jo a jo a jo!" si pamatují téměř všichni, kdo tuhle pohádku viděli. Jak děti, tak i "dospělci" Nemůžu za to. Já na téhle pohádce prostě vyrůstala a nejspíš proto mě baví si ji pouštět pořád dokola. Je mi jedno, že podle některých to je totální pitomost. Já pohádky prostě zbožňuji a tahle patří mezi mé nejoblíbenější. Fascinuje mě, když vidím, jak Petr Pan naučí Wendy a její mladší brášky létat a když mají odvahu letět a provokovat piráty. Občas bych se i já sama chtěla letět podívat do jedné z takových podobných pohádek a zažít si podobné dobrodružství. Dokonce si i myslím, že lidé, kteří tvrdí, že z pohádek už dávno vyrostli mají hluboko v srdci stejné, nebo alespoň podobné přání, jako já. Mít tak úžasný osud, který vás zavede přímo k vašemu tajnému přání, přesně k takovému, jako měla Wendy. Kdo by se vlastně nechtěl podívat do světa, kde žijí víly, indiáni, piráti, čarodějky, mořské víly a kde dobro vždy zvítězí nad zlem? :')

Me gusta.:3

16. září 2012 v 13:37 | Saki.
Aloha,lidi. Vůbec nemám čas na blog, a když ano, nevím o čem psát. -.- Už jsem dokonce přemýšlela, že blog zruším, ale na to tenhle blog až moc miluju. Takže, jak to asi vidím. Dokončím rubriku Fairy Tail a do toho asi budu přidávat obyč. články s písničkama apod. Jestli budu mít náladu, tak i téma týdne. Potom bych mohla otevřít rubriku K-On. Tohle anime jsem poznala nedávno, ale už jsem si ho doost obíbila.:) Dokonce tam vystupuje i holka, která se mi šíleně podobá. Podobá se mi z části jak už vzhledem, tak i její střešťeností a nešikovností.Jmenuje se Yui :D.
No každopádně nic neslibuji, ale budu se tenhle plán snažit nějak dodržet. Saki se loučí - ádios.:D
- Yui ^^

Loke.

11. září 2012 v 18:02 | Saki. |  Fairy Tail.
Loke *.* Můj největší oblíbec z hvězdných duchů. On je nejspíš důvod, proč mím znamení lva nejraději:D..Ostatní hvězdné duchy sem dávat asi nebudu, možná jen pár, protože je jich celkem hodně..ale ještě nevím..každopádně Loke je na prvním místě !:D


Erza Scarlet.

11. září 2012 v 17:29 | Saki. |  Fairy Tail.


Gray Fullbuster.

1. září 2012 v 21:30 | Saki. |  Fairy Tail.
Gray. Mám ho asi stejně oblíbeného jako Natsua. Nejlepší části s nimi jsou, když se ti dva hádají..:DD

Natsu Dragneel.

1. září 2012 v 15:41 | Saki. |  Fairy Tail.
Aye! Další na řadě je Natsu:3Hrozně si přeju,aby na konce skončil s Lucy..:D