Říjen 2012

"Něco je špatně.."

23. října 2012 v 18:38 | Saki.
Něco je špatně..říkám si už delší dobu. Všichni to znají, když víte, že jste udělali zásadní chybu a víte,že se to už nedá vrátit. Pro někoho je tahle chyba ponaučením a pro přístě se jí bude snažit vyhnout. Pro dalšího to ale může být obrovské sklamání a hlavně obrovská deprese, ze které se dá jen těžko dostat. Je to jako, když spadnete do hlubin oceánu. Pomalu se potápíte hlouběji a hlouběji. Víte, že byste potřebovali vyplavat zpět nad hladinu nabrat znovu kyslík a pokusit se přežít, ale uvědomujete si, že je jednodušší se vzdát. Na druhou stranu dělání chyb..to je něco, bez čeho by se snad ani nedalo žít. Protože děláním chyb se učíme, jak si správně vážit osob, nebo věcí, které milujeme. A tak, když se řekne "něco je špatně" vím, že se ta chyba dá napravit, a nebo ne. Když se napravit nedá, nedá se nic dělat a zapomenout na to, protože v životě nasekám ještě tolik chyb, že vím, že tohle je oproti tomu nic.

"Lenost - můj věrný přítel".

3. října 2012 v 18:45 | Saki.
Takže nové téma týdne jo?:D Lenost, aneb mé druhé já..:DCo bych o tom měla psát ? Snad jen to, že mě tenhle zlozvyk pronásleduje už od mala, stejně jako mé další skvělé kamarády, které tahle zlá nemoc postihla zřejmě taky.:D
Většinou si říkáme"dala bych si facku za to jak jsem líná...ale nechce se mi." Tohle je dámy a pánové smutná realita.Ale co se dá dělat.:D Takových, jako jsem já je určitě hodně. Ale přiznejme si, musíme být rádi, za to že máme takovou povahu. Na druhou stranu by se mi nechtělo stresovat kvůli naprostým zbytečnostem a uhánět se kvůli nim. Vždycky si stačí říct"nechám to na později" potom si to budete opakovat pořád a pořád až na to úplně zapomenete. :D Ale já to beru takhle "lenost?" No problemo! Je to můj věrný přítel, kterého se už nikdy nezbavím a s tím se musím vyrovnat:D Bohužel ale i na tohle jsem příliš líná..